В отношении латвийской «дочки» ПриватБанка возбуждено уголовное дело

В отношении латвийской «дочки» ПриватБанка возбуждено уголовное дело
За повідомленням Тома Садовскіс, представника латвійської держполіції, центральним управлінням кримінальної поліції Латвії порушено кримінальну справу стосовно місцевої "дочки" українського ПриватБанку, якому висунуто звинувачення в можливому економічному злочині.

Підставою для відкриття кримінального провадження про можливий злочин в народному господарстві щодо латвійського ПриватБанку послужила заява Комісії ринку фінансів і капіталу (FKTK). Кримінальну справу було розпочато 26 січня 2016 року. Підозрювані у справі не називаються.

Читайте також: ПриватБанк занадто великий, щоб збанкрутувати, - Адміністрація Президента України

Все почалося ще в кінці минулого року, коли FKTK пред'явила штраф PrivatBank в розмірі € 2 мільйонів за порушення вимог регулятора про легалізацію злочинно нажитих коштів і фінансування тероризму, закону про кредитні установи, правил поглибленого вивчення клієнтів і формування системи внутрішнього контролю.

В результаті допущених порушень були відсторонені від посади Голова правління PrivatBank Олександр Трубаков і член правління Івета Керпена, а також було пред'явлено вимогу змінити склад правління банку.

Порушення, виявлені FKTK в діяльності банку, стосуються процесу перевірки клієнтів, документування інформації, нагляд за угодами клієнтів, які банк не ідентифікував як потенційно підозрілі, і не повідомив про це Службу щодо запобігання легалізації злочинно нажитих коштів.


Представники PrivatBank з рішенням FKTK не згодні, називаючи санкції, застосовані щодо банку «невідповідними», а саме рішення Комісії «поверхневим і помилковим».

http://fastnews.info/Рейтинг статьи основан на 0 оценках
Оцените новость
Loading...